Restauracja

Od chwili otwarcia w czerwcu 2005 roku, restauracja Lounge Bar ‘Aqua e Vino’ szybko zdobyła sobie jedną z czołowych pozycji na arenie polskich restauracji. Nowoczesne wnętrze, profesjonalna obsługa, przywiązywanie wagi do szczegółów oraz oryginalna włoska kuchnia z wykorzystaniem wyłącznie świeżych produktów powodują, iż ‚Aqua e Vino’ jest miejscem, którego nie mogą przeoczyć ci, którzy lubią smacznie zjeść.

Wina z najznakomitszych włoskich winnic (współpracujemy z Montelvini –firmą Venegazza, specjalizującą się w winach butelkowych), lounge bar, w którym odpoczywając, można skosztować wykwintnych koktajli oraz smakowitej kawy to tylko nieliczne propozycje, które sprawią, że chwile spędzone we wnętrzu restauracji będą wyjątkowe. Tę wspaniałą atmosferę można znaleźć w odległości zaledwie 20 metrów od ruchliwego krakowskiego Rynku.

W swoim menu, ‘Aqua e Vino’ ma także do zaoferowania świeże śródziemnomorskie ryby, owoce morza oraz dania typowe dla regionu Veneto. Jesteśmy pewni, iż odwiedzenie naszej restauracji będzie niezapomnianym wspomnieniem z wizyty w tym magicznym artystycznym mieście – Krakowie.

Francesco oraz Roberto, menadżerowie restauracji, zapraszają codziennie od godziny 13.00.
Rezerwacje są zalecane w weekendy.